Walter White od Mephisto Genetics

Jedna z najciekawszych odmian ostatnich lat, która zwróciła na siebie uwagę fanów konopi na całym świecie, to Walter White wyprodukowana przez Mephisto Genetics. Jest to odmiana hybrydowa, stworzona pod kątem jej intensywnego i relaksującego oddziaływania. 

Walter White – nie tylko bohater serialu

Mephisto Genetics to marka pochodząca z USA, powstała w 2012 roku. Jej twórcy to doświadczeni pasjonaci marihuany oraz wyrobów konopnych, wykorzystujący swoją wiedzę w tworzeniu nowych wysoce atrakcyjnych odmian konsumenckich. Do takich należy Walter White, którego nasiona kolekcjonerskie są oferowane także w naszym kraju. 

Walter White jest odmianą krzyżówkową, łączą w sobie zalety indica oraz sativa. Do jej genetycznych rodziców zaliczają się odmiana The White oraz Ruderalis. Specyficzną cechą Walter White jest jej aromat, uwalniający się w trakcie konsumpcji, w którym wyczujesz nuty cytrynowe, typowe dla odmian z rodziny Haze. 

Ważną zaletą odmiany Walter White jest fakt, że z jednego krzewu powstaje duża ilość nasion. Jest to ułatwienie w przypadku hodowców przemysłowych, nastawionych na produkcję dużej liczby nasion kolekcjonerskich. Dzięki temu cena pojedynczego nasionka plasuje się na stosunkowo niskim poziomie. 

Warto wybierać nasiona Walter White wyłącznie od uznanych dostawców, gwarantujących pełną zgodność swoich produktów z opisem producenta. Do seedbanków oferujących kolekcjonerskie nasiona Walter White w naszym kraju należy taniesianie.pl.