Jakich kremów używać zimą?

To, że na zewnątrz jest zimno, nie oznacza, że Twoja skóra powinna na tym cierpieć. Używam kilku nowych produktów, które jestem pewna, że zapewnią Twojej skórze nawilżenie i ochronę tej zimy.

Ten krem jest świetny dla wrażliwej skóry w zimie. Zawiera SPF 30, co jest naprawdę ważne, ponieważ nie chcesz zostawić siebie wystawionego na działanie słońca! Ten produkt nie ma tłustego uczucia, więc jest dobry dla normalnej do tłustej skóry, jak również.

Ten krem jest idealny dla osób z suchą skórą. Po nałożeniu prawie czuje się mokry i chłodny. Myślę, że każdy polubiłby ten krem w zimie, ale szczególnie osoby z suchą skórą.

Powietrze w miesiącach zimowych jest suche, co oznacza, że Twoja skóra może być podatna na wysuszenie i łuszczenie się. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli mieszkasz w części kraju, gdzie pada śnieg lub wieją zimne wiatry. Aby utrzymać zdrową i nawilżoną skórę, możesz rozważyć użycie kremu na bazie olejków. Oleje są świetne w pomaganiu skórze w utrzymaniu wilgoci i mogą dodać warstwę ochrony przed żywiołami.

Niektóre oleje, które pomogą Twojej skórze zachować wilgoć obejmują:

-olej jojoba-olej z nasion róży-tamanu.

Wszystkie te oleje są wysoce nawilżające i bezpieczne dla większości typów skóry, ale upewnij się, że wykonasz test płatkowy przed zastosowaniem każdego nowego produktu na twarz lub szyję. Nie chcesz przecież, aby czerwona, wyboista wysypka pojawiła się w środku ważnego spotkania!

Więcej na: joysy.pl