Samotne inwestowanie? Ryzykownie – Panattoni z partnerską ofertą dla Ciebie

Panattoni? Optymalny wybór każdego inwestora

Panattoni to prawa ręka szerokiego grona inwestorów, od globalnych instytucjonalnych funduszy emerytalnych i ubezpieczycieli, aż po kapitały private equity. Wśród wierzycieli znajdują się również czołowe firmy z branży nieruchomości oraz prywatni 

inwestorzy – https://panattonieurope.com/pl-pl/inwestuj-z-nami.

Wyznaczamy standardy

Mnogość scenariuszy działań inwestycyjnych spersonalizowanych w zgodzie z Twoją wizją, liczne wyróżnienia dające świadectwo jakości oferowanych przez Panattoni usług. Miliony metrów kwadratowych certyfikowanej powierzchni rozwojowej. Wyznaczamy standardy, tworzymy zespoły wykwalifikowanych specjalistów, których praca napędza Twój sukces. 

Culture of Trust

Hołdujemy kulturze zaufania i wzajemnego szacunku dla „naszych”. W Panattoni, jako zespół, pokładamy wiarę w możliwości dokonywania zmian przez każdego, bez wyjątku. Kluczem do sukcesu jest integracja, pozwalająca na udzielanie wsparcia między zespołami, które wzajemnie uwspólniają wiedzę płynącą z doświadczenia we wszystkich klasach aktywów. Dzięki temu realizujemy projekty, których efektywność jest po prostu zachwycająca.