Jak zrobić makijaż dzienny?

Makijaż dzienny to temat, który jest bliski sercom wszystkich zapracowanych pszczółek. Każdego dnia, kiedy biegasz z jednego miejsca do drugiego, nie chcesz czuć się jak klaun, ale nie chcesz też wyglądać jak trup. Potrzebujesz idealnej równowagi pomiędzy dobrym wyglądem a naturalnym wyglądem, i to szybko. Nie martw się – jestem tu, aby pomóc!

W ciągu ostatnich kilku lat, nastąpił tak duży postęp w technologii makijażu, że widzieliśmy więcej różnorodności w typach makijażu dostępnych niż kiedykolwiek wcześniej. Z daleka może się wydawać, że istnieje tyle samo rodzajów makijażu na noc, co na dzień, ale po bliższym przyjrzeniu się, nie są to właściwie te same produkty.

Istnieją dwie duże różnice pomiędzy makijażem dziennym i nocnym: tekstura i kontrola połysku. W przypadku makijażu dziennego, Twój makijaż musi wyglądać naturalnie i sprawiać wrażenie, jakbyś nie miała na sobie nic – żadnych odważnych kolorów ani ciężkich tekstur. Musisz również upewnić się, że Twoja skóra nie jest tłusta lub błyszcząca, ponieważ jeśli tak jest, Twój makijaż będzie wyglądał źle, gdy zostanie sfotografowany lub sfilmowany – co może być bardzo kłopotliwe! Jak więc to osiągnąć? Po pierwsze, wybieraj produkty, które są specjalnie oznaczone jako „dzienne”. Więcej na catchlife.pl