Niezbędne akcesoria potrzebne do korzystania z e-papierosów na co dzień

Akcesoria do e-papierosa nie są drogie i można je kupić w lokalnym sklepie. Poniżej przedstawiamy niektóre z akcesoriów, które są niezbędne do codziennego korzystania z e-papierosów:

Bateria

Bateria jest najważniejszą częścią e-papierosa i to ona go zasila. Aby zacząć, musisz mieć przynajmniej jedną baterię, a potem możesz dokupić kolejne. Baterie są zazwyczaj sprzedawane w parach, więc jeśli masz tylko jedną, nie będziesz mógł palić dopóki nie kupisz kolejnej.

Liquidy

Są to płyny, olejki, które są odparowywane podczas używania elektronicznego papierosa. Istnieją tysiące smaków, od mieszanek tytoniowych po mieszanki owocowe i wszystko pomiędzy!

Zbiornik lub clearomizer

To tutaj umieszcza się e-liquid i składa się on z cewki grzewczej i knota, który nagrzewa się po uruchomieniu urządzenia. Cewki są dostępne w różnych oporach, które określają ilość wytwarzanej pary.

Ładowarka

Będziesz musiał regularnie ładować swoje urządzenie, więc upewnij się, że ładowarka jest kompatybilna z baterią, którą kupiłeś, ponieważ nie wszystkie ładowarki do akumulatorów do e-papierosów są kompatybilne ze wszystkimi bateriami, więc upewnij się, że jeśli jest jakiś problem, skontaktuj się z dostawcą, aby go rozwiązać przed dokonaniem zmian na własną rękę.

Atomizer

Jest to również znany jako RDA lub rebuildable dripping atomizer, który pozwoli na lepsze dostosowanie wrażeń dla każdego użytkownika w oparciu o ich preferencje.