Trzy pomysły na torebkę dla fanki oryginalnych stylizacji

W twojej szafie nie brakuje ubrań, butów i dodatków, dzięki którym wyróżniasz się w tłumie? W takim razie z pewnością przypadną ci do gustu oryginalne torebki, od których wręcz trudno oderwać wzrok. Ciekawy efekt można jednak uzyskać na kilka sposobów. Sprawdź, jakie elementy torebek zapewnią ci nietuzinkowy wygląd.

Niebanalny kolor

Bez wątpienia jednym z najłatwiejszych sposobów na dodanie stylizacji niepowtarzalności jest torebka damska w oryginalnym kolorze. Fanki romantycznych klimatów powinny zwrócić uwagę na pastelowe odcienie, wśród których niezwykle wyróżniają się jasne fiolety. Ponadto od lat z mody nie wychodzą torebki w neonowych barwach. Warto także zainteresować się modną butelkową zielenią, efektownym złotem czy też eleganckim bordo.

Ciekawy kształt

Choć klasyczne prostokątne torebki są bardzo praktyczne, to warto mieć w szafie kilka modeli w niebanalnych kształtach. Niemałe wrażenie niewątpliwie robią geometryczne kształty, czyli np. koło bądź trójkąt. W ofercie sklepu online EdiBazzar można znaleźć nawet intrygujące torebki sześciokątne. Ponadto gwarancją oryginalnego wyglądu są modele, których kształt i design przypominają np. usta, banana czy też królika.

Niezwykłe zdobienia

Nietuzinkowy efekt mogą zapewnić również torebki w bardzo zwyczajnych kształtach i kolorach. W wyróżnieniu się w tłumie mogą bowiem pomóc także oryginalne ozdoby. W tym przypadku klasyką są wieczorowe modele pokryte brokatem bądź cekinami. Ponadto na torebce mogą pojawić się grafiki inspirowane np. zwierzętami, geometrią czy też popkulturą. Można także sięgnąć po modne ozdoby biżuteryjne.