Jak działa laserowa terapia odbudowująca włosy?

Laserowa terapia odbudowy włosów jest bardzo popularnym zabiegiem dla osób, które chcą odzyskać młody wygląd. Procedura ta jest często stosowana u osób, które przechodziły leczenie, które wpłynęło na ich mieszki włosowe.

 

Jeśli jesteś zainteresowany poddaniem się laserowej terapii przywracania włosów, powinieneś najpierw dowiedzieć się, czym ona jest, jak działa.

Co to jest laserowa terapia odtworzenia włosów?

Laserowa terapia odtworzenia włosów działa poprzez stymulację mieszków włosowych w skórze głowy poprzez wykorzystanie energii światła laserowego o niskim poziomie (LLLT). Energia ta pomaga zwiększyć przepływ krwi do tego obszaru i stymuluje wzrost nowych mieszków włosowych.

 

Najlepsze efekty są widoczne, gdy proces ten jest wykonywany kilka razy w przeciągu wielu tygodni lub miesięcy. Możesz potrzebować od 8 do 12 sesji w zależności od tego, jak dawno utraciłeś włosy i jak bardzo uszkodzone są Twoje mieszki włosowe.

 

Kto powinien skorzystać z tego zabiegu?

 

LLLT to zabieg odpowiedni dla osób, które doświadczają łysienia (utraty włosów) lub przerzedzenia włosów, jak również dla tych, którzy chcą odmłodzić swoje mieszki włosowe. Laserowa terapia odtworzenia włosów trwa około godziny i może być wykonana samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami.

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat laserowej terapii odbudowującej włosy, zajrzyj na stronę: https://centrumkierach.pl/zabiegi-laser/