Jakie szafki wybrać do kuchni?

Szafki kuchenne to bardzo osobisty wybór – ponieważ są pierwszą rzeczą, którą widzisz, gdy wchodzisz, muszą pasować do stylu Twojej kuchni i sposobu, w jaki żyjesz. Decydując, jaki typ szafki wybrać, oto kilka rzeczy do rozważenia:

 

Rozmiar: Rozmiar Twojej kuchni odgrywa dużą rolę w stylu i rodzaju szafek, które wybierzesz. Jeśli masz dużo miejsca na blacie lub otwarty plan piętra, rozważ wybór wyższych szafek zamiast sięgania do głębokich szuflad. W przypadku mniejszych kuchni, zastosowanie szafek pod ladą pomoże zająć mniej miejsca i sprawi, że pomieszczenie wyda się większe.

 

Jest też kwestia walk-in pantries – to wielka oszczędność miejsca, ale jeśli nie masz takiego, to może warto pójść z jakimiś głębszymi szufladami, abyś mógł ukryć wszelkie masowe przedmioty przed wzrokiem.

 

Umiejscowienie: Istnieją dwa główne sposoby umieszczania szafek: toe-kick lub baseboard. Bez względu na styl, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że różne opcje rozmieszczenia zmienią sposób, w jaki pokój czuje się – jest to szczególnie prawdziwe dla listew przypodłogowych, które pozostają poza zasięgiem wzroku. Umieszczając je na własnych nóżkach, wyróżniają się one bardziej, tworząc bardziej tradycyjne odczucia. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://glamourlife.pl/ .