Czym ozdobić sufit w salonie?

Masz wysoki salon z pustą przestrzenią na suficie? Zastanów się nad jej udekorowaniem!

 

Sufit w salonie tylko na pierwszy rzut oka wygląda jak zmarnowana przestrzeń. Kiedy już przyzwyczaisz się do unikalnej perspektywy, jaką daje płaski sufit, zobaczysz, jak wielki potencjał kryje w sobie dodanie zainteresowania do Twojego pokoju. Oto kilka pomysłów na to, jak możesz wykorzystać pusty sufit, by wzbogacić wystrój swojego domu.

 

Po pierwsze, istnieje najbardziej powszechny i klasyczny sposób dekorowania sufitu: zawieszenie jakiejś oprawy oświetleniowej lub innej dekoracji na jego środku. Ta opcja jest świetna, jeśli chcesz podkreślić przytulny kominek lub jeśli chcesz dodać dodatkowego blasku do gładkiego sufitu.

 

Po drugie, jeśli masz pusty róg salonu bez okien i bez dostępu do okablowania, dlaczego nie obramować go i dodać niszę? To sprawi, że ten inaczej nieużyteczny obszar wygląda na celowy, tworząc intymny zakątek, który będzie idealny do cichego czytania lub relaksu po obiedzie.

 

Jeśli twoje sufity są szczególnie wysokie, możesz nawet rozważyć stworzenie jakiegoś rodzaju dzieła sztuki, które wisi na całej długości ściany. Mural na wysokiej ścianie może służyć jako punkt centralny w każdym pomieszczeniu, podczas gdy coś umieszczonego wzdłuż sufity pięknie przyozdobi Twój salon. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://singlezone.pl/ .