Popularne gadżety sterowane telefonem

Automatyka domowa to w dzisiejszych czasach popularny trend. Dzięki Internetowi Rzeczy, zautomatyzowanie prostych zadań w domu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Większość z tych rzeczy jest sterowana przez smartfon lub tablet, co oznacza, że możesz z nich korzystać w domu lub w podróży.

 

Poniżej przedstawiamy kilka popularnych gadżetów sterowanych telefonem:

 

  1. Inteligentne wtyczki – Zamień prawie każde urządzenie w inteligentne dzięki wtyczce WiFi. Możesz kontrolować z telefonu niemal wszystko, jak lampy czy ekspresy do kawy.

 

  1. Inteligentne żarówki – Zaktualizuj swoje żarówki za pomocą inteligentnych żarówek, które możesz kontrolować z telefonu lub tabletu. Są one idealne, gdy jesteś na wakacjach lub nie masz czasu, aby wstać i samemu wyłączyć światło.

 

  1. Inteligentne termostaty – Spraw, aby dom czuł się jak zajęty, nawet gdy Cię tam nie ma, używając inteligentnego termostatu, który możesz kontrolować z telefonu lub tabletu. Jest to idealne rozwiązanie, gdy wyjeżdżasz do pracy lub na wakacje i chcesz mieć pewność, że Twoje zwierzęta i rośliny nie przegrzeją się lub nie zamarzną pod Twoją nieobecność!

 

  1. Inteligentne dzwonki do drzwi – Miej oko na to, co dzieje się na zewnątrz, gdy jesteś w środku, instalując inteligentny dzwonek do drzwi, który pozwala zobaczyć, kto jest pod drzwiami. 

Więcej artykułów na temat technologii znajdziesz na stronie https://www.computerable.pl/ .